Sarıyer Köşkü

Sarıyer Köşkü

Sarıyer Köşkü Plato, mevcut plato konseptlerinin yanı sıra geniş yeşil alanları ve estetik mimariye sahip tarihi köşkü ile çekimlere daha fazla alternatif sunmakta. Ayrıca sık kullanılan gün batımı mekanlarına (kumsal, göl, tarla gibi) yakınlığı da ekstra bir avantaj sağlamakta. Sarıyer Köşkü plato çekim ücreti 300₺

Kilyos

Kilyos

Uzun kumsalı, ışık ve renk doygunluğu ile gün batımı çekimlerinde sıklıkla tercih edilen mekanların başında gelen Kilyos Kısırkaya plajı. Neşeli, eğlenceli, romantik pozların vazgeçilmez mekanı. Sarıyer bölgesinde yer alan mekan iki mekanlı çekimlerde gün batımından önce ikinci mekan olarak çiftlerimiz tarafından tercih edilmektedir.

Adile Sultan Kasrı

Adile Sultan Kasrı

Tarihi yapının üst katında bulunan sofa-salon, pencerelerinin kendine has estetiği ve binanın dış yapısındaki tarihi güzelliği çekimlere bambaşka bir hava katmakta. İstanbul Altunizade’de, Validebağ korusu içinde yer alan Adile Sultan Kasrı’nın çekim ücreti 1500₺ olmakta ve çekim öncesi rezervasyon yapılması gerekmektedir.

Küçüksu Kasrı

Küçüksu Kasrı

Estetik ve özel mimari yapısı ile Küçüksu Kasrı en sık tercih edilen dış çekim mekanlarından. Merdivenlerin estetiği, sütunları vs. çekimlere başka ve farklı kılıyor. Çekimler için sadece dış kısmında izin veriliyor. İstanbul Anodolu Hisarın’da bulunan mekanın çekim ücreti 5000₺ olup çekim öncesinde Milli Saraylar Müdürlüğü’nden izin alınması gerekmektedir.

Maslak Kasrı

Maslak Kasrı

Sera bahçesi, avlusu, merdivenleri, tarihi binası ve dokusu ile duru, zarif, estetik pozların vazgeçilmez durağı Maslak Kasrı. Tarihi mekanın çekimler için sadece dış kısmında izin veriliyor. İstanbul Sarıyer Maslak’ta bulunan mekanın çekim ücreti 5000₺ olup çekim öncesinde Milli Saraylar Müdürlüğü’nden izin alınması gerekmektedir.

Londra Oteli

Londra Oteli

Binanın tarihi yapısı, lobisinin estetiği, ışığı çekimlere bambaşka bir hava katıyor. Beyoğlu’nda bulunan tarihi otelin lobi, bina önü, merdivenler gibi ortak alanları çekim için kullanılabiliyor. Mekan olarak farklılık isteyen çiftlerimize tavsiyemizdir. Otel çekim için 2500₺ ücret alıyor ve çekim öncesi rezervasyon yapılması gerekiyor.

Sarıyer Korusu

Sarıyer Korusu

Dış çekime özel yapılan konsept ve mekanları ile yemyeşil bir atmosfer içerinde bulunan Sarıyer Korusu Plato mevcut geniş alanı ile rahat, stressiz ve eğlenceli bir düğün fotoğrafı çekimi geçirmenizi sağlıyor. Mekan bulunduğu tabi konum sayesinde günün çoğu saati gölgeli bu da çekimler için büyük avantaj sağlamakta. Mekanın çekim ücreti 500₺

Rumeli Feneri

Rumeli Feneri

Doğal estetiği, ışığın açısı, kayaların benzersiz yapısı ile Rumeli Feneri yine gün batımı çekimlerinde sıklıkla tercih ettiğimiz diğer bir mekan. hem klasik pozlar hem neşeli pozlar için ideal bir mekan. Sarıyer bölgesinde yer alan mekan iki mekanlı çekimlerde gün batımından önce ikinci mekan olarak sıklıkla tercih ettiğimiz bir mekan.

Kalenderhane

Kalenderhane

İstanbul Fatih’te bulunan köşk mimarisi ve estetiği ile görsel doygunluğu ön planda tutuyor. Butik yapısı ile küçük alanlarda dahi çok güzel neticelerin alınabileceğini göstermiş ve öncü olmuştur. Kapalı ve açık alanları bulunan mekanın çekim ücreti 600₺ ve çekim tarihinden önce rezervasyon yapılması gerekmektedir.

Belgrad Ormanı

Belgrad Ormanı

Doğal güzelliği, özenle hazırlanmış çekim platosu ve mevcut gölgeli alanları ile Belgrad Ormanı gündüz düğün fotoğrafı çekimleri için avantaj sağlamakta ve bu sebeple en çok tercih edilen mekanların başında geliyor. Bahçeköy’de bulunan mekanın çekim ücreti 300₺ olup, çekim öncesi Orman İşletme Müdürlüğünden izin alınması gerekmektedir.

Atatürk Arboretumu

Atatürk Arboretumu

Yine Belgrad Ormanı gibi mevcut gölgeli alanları ile gündüz çekimleri için avantaj sağlayan Atatürk Arboretum hem bu yönü hemde sunmuş olduğu doğal estetiği ile tercih edilen bir mekandır. Belgrad Ormanının bitişiğinde bulunan mekanın çekim ücreti 500₺ olup, çekim öncesi Orman Genel Müdürlüğünden izin alınması gerekmektedir.

Şehir

Şehir

Her köşesi ayrı güzel şehir İstanbul… Klasik pozların ve mekanların dışına çıkmak isteyen çiftlerimiz tarafından daha neşeli, romantik çekimler için tercih edilmekte şehir çekimleri. Kimi zaman galata sokakları, tarihi köprüler, mekanlar, kimi zaman şehrin estetiğini fotoğrafladığımız manzaralar. Süleymaniye’de bir çatı, Taksimde tramvay, Kanlıca’da iskele…

Şile Kumsal

Şile Kumsal

Gün batımı çekimlerinin vazgeçilmezi Şile kumsalları Sofular, Ağlayan Kayalar ve Akçakese. İki mekanlı çekimlerde çiftlerimizin tercihine göre gün  batımından önce ikinci mekan olarak sıklıkla kullandığımız mekanlar arasında. Kiminin uzun kumsalı kiminin barındırdığı kayalar kimininse ışık ve renk doygunluğu…

Şile Ağaçlı Yol

Şile Ağaçlı Yol

Şile kumsallarına yakın olan mekan, ağaçların yapısı ve yolun katmış olduğu derinlikle tablo tadında fotoğraflar çekmenizi sağlıyor. Anadolu yakasında iki mekanlı çekimlerde yaşadığımız sorunu kısmen gidermekte. Özellikle Şile Kumsal isteyen çiftlerimizin kumsaldaki Save the Date çekiminden önce gelin damat çekimleri için tercih ediliyor.

Kapadokya

Kapadokya

Kapadokya çekimlerini cazip ve benzer kılan hiç şüphesiz sabah gün doğumunda balonlarla çekilen fotoğraflar. Bu özel deneyimle beraber çekilen fotoğraflar bir ömür boyu baktıkça size o günün büyüsünü ve yapılan çekimin ne kadar eğlenceli olduğunu hatırlatacaktır. Balonların ardından Peri Bacaları çekimleri ile size renkli çeşitli bir anı kalacaktır. Alınan muazzam sonuçlar…

Kayseri

Kayseri

Klasik çekimlerin dışında çıkmak isteyen çiftler için Kayseri’de, Erciyes Dağı’nın eteklerinde yaşayan yılkı atları ile yapılan çekimler farklı bir deneyim yaşatıyor. Sürü halinde koşan atların tozu dumana kattığı yollarda, gün batımının kızıllığıyla birlikte ortaya çıkan eşsiz manzara ile en mutlu anlarını ölümsüzleştiriyorlar. Kapadokya’ya olan yakınlığı ile ek bir avantaj sağlıyor.

Mersin

Mersin

Yaylasının Toros manzarası , sahilinin doğal güzelliği, portakal bahçelerinin estetiği, ikliminin büyüsü, buram buram tarih kokusu ile tam bir “Kayıp Cennet” Mersin. Doğal güzelliğinin yanı sıra tarih kitaplarını aşan zenginlikleri ve kitaplarda okuduğumuz neredeyse bütün büyük medeniyetlere ev sahipliği yapmış şahane kent. Düğün fotoğrafı çekimleri için biçilmiş kaftan.

Ordu Çambaşı

Ordu Çambaşı

Ordu’da 2 bin rakımda saklı cennet Çambaşı Yaylası. Kışın çam ağaçları ve bungalov evlerinin estetiği, yazın yemyeşil doğasının büyüsü ile çekimler için ideal mekan. Erken planlanan çekim tarihleri için 5000₺’den başlayan fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Diğer şehir dışı çekimler ve konseptler için bizimle iletişime geçin…

Nallıhan Kuş Cenneti

Nallıhan Kuş Cenneti

Nallıhan Kuş Cenneti’nde bulunan dağların benzersiz görünümü renkli dağların fotoğraf karelerinde ortaya çıkardığı manzara gören herkesi hayran bırakıyor. Sarı, kahverengi, ve kırmızımsı tabakalardan oluşan toprak en doğal ve saf hali ile bulunuyor burada. Bu benzersiz coğrafi güzelliğin önünde çekilen fotoğraflar sanki Türkiye’den bir yer değilmiş hissi veriyor.

Abant Gölü

Abant Gölü

Doğal güzelliği, estetik yapısı ve büyüsü ile Abant Gölü dış mekan çekimleri için sıklıkla tercih edilmekte. İlkbahar yaz döneminde yeşilin güzelliğinin yanı sıra kışın gölün donması ve geniş beyaz örtüsü ile kış çekimleri için de tercih ediliyor. Abant Gölü çekimleri için erken rezervasyonda 5000₺’den başlayan fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Kıyıköy

Kıyıköy

Kıyıköy, Kırklareli ili sınırları içinde ve Vize ilçesindedir. Çekim için kullandığımız mekandaki sabit konseptler, nehirdeki sandal çekimleri, geniş kumsalı, kumsal öncesi yüksek otların olduğu bölge, köprüsü vs. çiftlerimiz tarafından çokça ilgi görmekte. Kıyıköy için erken rezervasyonda 5000₺’den başlayan fiyatlarımızdan …